لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ مادر و دختر در تبریز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: مونوکسیدکربن به زندگی مادر و دختری در تبریز پایان داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، فرزاد رحمانی، اظهار داشت: با گزارش کاهش سطح هوشیاری دو نفر در شهرک باغمیشه سریعاً دو آمبولانس اورژانس به محل اعزام شدند.

وی افزود:کارشناسان پس از حضور در محل و بررسی وضعیت بالینی با پیکر بدون علائم حیاتی مادر ۳۶ساله و دختر ۱۰ ساله‌اش مواجه  شدند و بی‌درنگ اقدامات احیا قلبی ریوی پیشرفته را آغاز و تا بیمارستان ادامه دادند و با وجود این تلاش‌ها در بیمارستان فوت این دو نفر تائید شد.

رحمانی خاطرنشان کرد: طبق گزارشات رسیده نشت گاز مونوکسیدکربن (قاتل خاموش ) از آبگرمکن حمام علت این حادثه تلخ اعلام شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.