لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ خاموش یک خانواده در پیشوا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پیشوا از مرگ خاموش سه نفر در پیشوا خبر داد و گفت: نصب ناصحیح آبگرمکن دیواری یک خانواده را به کام مرگ کشید.

به گزارش خبرگزاری فارس استان تهران به نقل از آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پیشوا، مجید اصغری اظهار کرد: ساعت 8:20 صبح امروز در پی اعلام به سامانه 125 آتش‌نشانی شهرداری پیشوا مبنی بر گازگرفتگی در حوالی میدان «آزادی» پیشوا، آتش‌نشانان برای بررسی موضوع و نجات افراد به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد که یک زوج حدوداً 60 ساله و جوان 23 ساله آن‌ها به علت نصب بخاری بدون دودکش و نصب ناصحیح آبگرمکن دیواری در منزل حدود 60 متری خود و متعاقب آن انتشار گاز مونوکسید کربن، جان سپرده‌اند.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پیشوا گفت: قربانیان با تلاش مأموران آتش‌نشانی تحویل عوامل اورژانس شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.