لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرد دوزنه همسر اولش را کشت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد دو زنه که پس از قتل همسر اولش در خانه خواهر همسر دومش مخفی شد، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شود.

به گزارش جام‌جم، 4 شهریور 93، مرگ مشکوک پونه 29 ساله در بیمارستان هفت‌تیر تهران به کلانتری کهریزک اطلاع داده شد. هووی پونه به ماموران گفت: «امروز به خانه پونه رفته بودم که دختر هشت ساله‌اش سراغم آمد و گفت مادرش بیهوش روی زمین افتاده است. پونه بی‌هوش بود. سریع به اورژانس زنگ زدم اما او پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.»
دختر پونه نیز گفت: «امروز پدر و مادرم با هم درگیر شدند. وقتی اورژانس آمد، پدرم به پشت‌بام رفت و از همانجا فرار کرد.» متهم، سعید 31 ساله متواری شده بود اما یک ماه بعد در خانه خواهر همسر دومش دستگیر شد. او در بازجویی‌ها گفت: «زمان فوت پونه خانه نبودم. مدتی قبل به خاطر ارتباط غیراخلاقی او با مردی غریبه با هم درگیر شدیم و فقط با چوب و مشت چند ضربه به پایش زدم و سپس از خانه بیرون رفتم. مشغول خرید چند راس گوسفند شده بودم که همسر دومم زنگ زد و گفت پونه حالش خراب شده. گفتم به برادرهایش زنگ بزن. او هم به اورژانس خبر داد. من هیچ نقشی در قتل نداشتم و بی‌گناهم.»
ادعای متهم درباره مسائل اخلاقی پونه در حالی است که ماموران در بازرسی صحنه جرم، یک نامه پیدا کردند که مقتول در آن، این اتهام را رد کرده بود.
همچنین مرد غریبه پس از شناسایی به کلانتری احضار شد و گفت: «زمانی که پونه برای شکایت از همسرش به کلانتری آمده بود او را راهنمایی کردم اما هیچ ارتباطی بین ما شکل نگرفت.»
با پایان تحقیقات، کیفرخواست پرونده با موضوع قتل عمد صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. جلسه محاکمه بزودی برگزار می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.