لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مردم در انتخابات سال 96 تعامل با جهان را انتخاب کردند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد دولت آقای روحانی تعامل با جهان است که مردم برای بهبود شرایط کشورآن را پذیرفتند.

«غلامرضا حیدری»، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرگزاری برنا با اشاره به مهمترین اتفاق در سال گذشته گفت: اگر بخواهیم از منظر تاثیر گذاری داخلی و خارجی به این مسئله نگاه کنیم، انتخابات اردیبهشت ماه مهم ترین اتفاق سال بود. البته انتخابات شورای شهر و روستا را هم داشتیم.

او اضافه کرد: اگر رویکرد مقابل در انتخابات رای می آورد، مشخص نبود در خاورمیانه چه اتفاقی رخ می داد.

حیدری در پایان گفت: بر اساس دانش و تجربیاتم تاکید دارم تا رویکرد نفی خشونت را در دستور کار قرار دهیم. فکر می کنم مهم ترین عامل برای تقویت اعتماد عمومی، نفی خشونت است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.