لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدیرعامل بعدی پرسپولیس چه کسی است؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قائم مقام و سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس شانس زیادی برای مدیرعاملی این باشگاه دارد.

به گزارش خبرگزاری میزان، با قطعی شدن جدایی علی اکبر طاهری از باشگاه پرسپولیس، آینده پست مدیرعاملی این باشگاه بسیار مبهم است. در خصوص جانشین‌های طاهری صحبت‌های زیاد و ضد و نقیض فراوانی شنیده می‌شود که فعلا مسئولان وزارت ورزش و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هیچ عکس‌العملی روی این موضوع نشان نداده‌اند.

در بین اسامی مطرح شده، شانس محمدحسین نژادفلاح برای بازگشت به باشگاه پرسپولیس بسیار زیاد است.

با توجه به اینکه برانکو در زمان مدیریت نژادفلاح به پرسپولیس آمد، هواداران پرسپولیس از او خاطره خوبی دارند و مدیران وزارت ورزش هم نظر منفی روی نژادفلاح ندارد. از طرفی نژادفلاح جزو مدیران مورد اعتماد وزارت ورزش است که همین مسئله شانس او را برای تکیه زدن به صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس بیشتر می‌کند.

محمد دادکان دیگر گزینه مطرح شده تمایل چندانی برای حضور در این پست ندارد، بهروز منتقمی هم نسبت به دیگر گزینه‌ها در بین هواداران اقبال کمتری دارد. از طرف دیگر احتمال ماندن گرشاسبی به عنوان مدیرعامل موقت هم تا پایان فصل زیاد است.

تا این لحظه شانس نژادفلاح و گرشاسبی برای رسیدن به مدیرعاملی پرسپولیس بیشتر از بقیه است هرچند نژادفلاح اقبال بیشتری نسبت به رقیبش دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.