لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس مازندران دایر است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: خوشبختانه گزارشی ناشی از خسارت بارندگی شدید دوشنبه شب در استان اعلام نشده است.

علی اصغر احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارندگی های شدید دوشنبه شب در استان اظهار داشت: مدیریت بحران و دستگاه های امدادی و خدماتی استان دیشب در آماده باش کامل به سر می بردند و خوشبختانه گزارشی از خسارت اعلام نشده است.

وی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی از روز گذشته در استان و کاهش محسوس دما یادآور شد: از شدت بارندگی ها در روز جاری کاسته می شود و شاهد بارندگی های کمتری امروز در استان خواهیم بود.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران درعین حال عنوان کرد: براثر بارندگی های شدید دوشنبه شد شاهد آبگرفتگی در برخی معابر و خیابان های شهری استان از جمله پولار و نوشهر بوده ایم.

وی درباره تعطیلی مدارس در روز سه شنبه گفت: همه مدارس استان امروز سه شنبه دایر است و مشکلی از نظر آبگرفتگی مدارس نداریم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.