لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس برخی شهرستان های استان مرکزی به علت بارش برف تعطیل اعلام شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به علت بارش برف سنگین و برودت هوا مدارس برخی شهرستان های استان مرکزی در روز یکشنبه هشتم بهمن ماه تعطیل اعلام شد و در برخی شهرستان ها نیز آغاز به کار مدارس با تاخیر همراه است.

به گزارش خبرگزاری مهر، برمبنای اطلاعیه آموزش و پرورش استان مرکزی، به علت بارش برف و برودت هوا، امروز یکشنبه هشتم بهمن ماه، تمام مدارس شهری و روستایی منطقه سربند در نوبت صبح و در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل است و مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی تفرش در نوبت صبح تعطیل می باشد.

براساس این گزارش، همچنین مدارس پیش دبستانی و دبستانی شهری منطقه نوبران در نوبت صبح تعطیل است و در ضمن دوره های متوسطه اول و دوم شهری با تاخیر و از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می کنند. مدارس روستایی منطقه نوبران نیز در تمامی دوره ها و در نوبت صبح تعطیل اعلام شده است.

همچنین در کمیجان و خنداب، امروز تمامی دوره های تحصیلی شهری و روستایی با تاخیر و از ساعت ۹ صبح شروع به کار می کنند.

طبق این اطلاعیه، تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان زرندیه در نوبت صبح و در تمام دوره های تحصیلی تعطیل است و در شهرستان فراهان هم مدارس در تمامی دوره های تحصیلی با تاخیر و ساعت ۹ صبح فعالیت های آموزشی خود را آغاز می کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.