لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس استان البرز یکشنبه 8 بهمن تعطیل است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: به دلیل بارش سنگین برف مدارس نوبت صبح و عصر شهرستان طالقان و بخش آسارا فردا تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری میزان،مدیرکل بحران استانداری البرز اعلام کرد:به علت بارش برف در تمام شهرستان های استان البرز، مقاطع تحصیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی فردا یکشنبه در شیفت صبح وعصر تعطیل خواهد بود.


وی اضافه کرد: مدارس شهرستان های آسارا و طالقان فردا یکشنبه تمام مقاطع تحصیلی صبح وعصر تعطیل اعلام شد.


وی خاطرنشان کرد: بارش برف در استان البرز ازصبح امروز آغاز شده و دربرخی مناطق هنوز هم ادامه دارد.


 در مناطق کوهستان نظیر جاده کرج - چالوس بارش برف باعث انسداد مقطعی جاده شده بودکه سریعا بازگشایی شد.


در شهرستان طالقان ، نظرآباد نیز بارش سنگین سبب تعطیلی مدارس درنوبت عصر امروز شنبه شد.


بارش ها در شهر کرج مرکز استان البرز از ظهر به صورت برف بود که بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان البرز این بارش ها تا روزآینده نیز ادامه خواهد یافت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.