لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس ابتدایی کاکاوند در لرستان فردا در نوبت صبح تعطیل است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: به دلیل بارش برف، برودت هوا و احتمال پدیده یخبندان، کلیه مدارس نوبت صبح دوره ابتدایی منطقه کاکاوند در شهرستان دلفان فردا یکشنبه ۸بهمن ماه تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، علی قربانی دقایقی قبل اظهار داشت: به دلیل  بارش برف، برودت هوا و احتمال پدیده یخبندان، کلیه مدارس نوبت صبح دوره ابتدایی منطقه کاکاوند  در شهرستان دلفان فردا یکشنبه 8بهمن ماه تعطیل است.

وی افزود: پیشنهاد تعطیلی مدارس  توسط روسای آموزش و پرورش به فرمانداران اعلام می‌شود و چنانچه نظر فرمانداران هم با موضوع تعطیلی موافق باشد، مراتب به مدیریت بحران استان اعلام می‌شود و پس از بررسی، تایید مدیریت بحران و موافقت مدیر کل آموزش و پرورش، اطلاعیه نهایی توسط روابط عمومی آموزش و پرورش اطلاع رسانی می‌شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان در خصوص تعطیلی احتمالی مدارس سایر شهرستان‌ها گفت: برای این موضوع تا این لحظه هیچ‌گونه تصمیمی از سوی مقامات استان اتخاذ نشده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.