لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس ابتدایی استان قزوین فردا سه شنبه تعطیل است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: به دلیل سردی هوا و لغزنده بودن معابر مدارس ابتدایی و پیش دبستانی و استثنایی در استان قزوین در نوبت صبح فردا سه شنبه تعطیل است.

سالار قاسمی در گفتگو باخبرنگار مهر اظهارداشت: با توجه به تداوم برودت هوا و نیز لغزنده بودن سطح معابر و برای پیشگیری از هرگونه حادثه برای دانش آموزان مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی و نیز مدارس استثنایی در نوبت صبح فردا سه شنبه ۱۰ بهمن ماه تعطیل است.

وی افزود: برای نوبت بعدازظهر مدارس ابتدایی و پیش دبستانی فردا تا ظهر تصمیم گیری خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی و استثنایی در تمامی مناطق ۱۴ گانه آموزش و پرورش قزوین اجرا می شود و بقیه مقاطع باز است و دانش آموزان باید سر کلاس حاضر شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.