لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات خوزستان شنبه 18 آذر تعطیل نیست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با فروکش پدیده گرد و خاک کلیه مدارس، مراکز دانشگاهی و آموزشی و ادارات سراسر استان خوزستان در روز شنبه ۱۸ آذر ماه دایر هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، گرد و خاک از صبح امروز نقاط مختلف استان خوزستان را فرا گرفت و آلودگی هوا در هفتاد و هفتمین روز پاییز در برخی نقاط به بیش از 14 برابر حد مجاز رسید.

بر اساس اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان میزان غلظت ریزگردها امروز جمعه در شهر اهواز به 2141 میکروگرم بر متر مکعب رسید.

بر اساس اعلام هواشناسی خوزستان، تودۀ گرد و خاک مستقر در استان از اواخر وقت امروز از استان خارج شده و دید افقی شهرستان اهواز در صبحگاه فردا افزایش یافته و به بیش از 2500 متر خواهد رسید.

اما اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان نیز با صدور اطلاعیه‌ای از دایر بودن فعالیت کلیه مدارس، مراکز دانشگاهی و آموزشی و ادارات سراسر استان در روز شنبه 18 آذر ماه خبر داد.

اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان در اطلاعیه عصر امروز آورده است: «پیرو اخطاریه مورخ 14 آذرماه و با توجه به اطلاعیه شماره 29 مورخ 17 آذرماه اداره‌کل هواشناسی خوزستان در خصوص خروج توده گرد و خاک از اواخر وقت روز جاری از استان خوزستان و افزایش دید افقی شهرستان اهواز و رسیدن آن به 2500 متر در صبح روز شنبه، همچنین تقویت زبانه پرفشار سطح زمین و کاش ارتفاع و ضخامت جو و کاهش چشمگیر دمای هوا در غالب نقاط استان در‌ روز جاری و افزایش رطوبت در اکثر نواحی استان و با توجه به پیش‌بینی هواشناسی خوزستان مبنی بر خروج توده گرد و خاک از استان و افزایش دیده افقی و عدم تعطیلی ادارات، مدارس و مراکز آموزشی در روز شنبه 19 آذرماه نسبت به اطلاع‌رسانی موضوع و سایر تدابیر لازم در این خصوص اقدام لازم انجام شود».

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.