لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محور کندوان برفی است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت جوی محورهای مواصلاتی استان بویژه کندوان را در ارتفاعات همراه با بارش برف اعلام کرد.

محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی و کوهستانی استان، وضعیت ترافیک را در کندوان به صورت عادی و روان اعلام کرد و گفت: وضعیت جوی این محور در ارتفاعات با بارش برف همراه است.

وی همچنین وضعیت ترافیک در هراز و سوادکوه را عادی و روان برشمرد و گفت: وضعیت جوی در هراز ابری و در سوادکوه در ارتفاعات مه آلود همراه با بارش برف خفیف، شیرگاه تا زیرآب بارندگی و در محور کیاسر تردد به صورت عادی و روان و وضعیت جوی برف خفیف در ارتفاعات است.

هاشمی با بیان اینکه ترافیک در محور کناره عادی است از بارش پراکنده باران در این مسیر خبر داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.