لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محمد نوری: استقلال شایسته پیروزی بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیته فنی استقلال با بیان اینکه بازیکنان این تیم یک بازی زیبا مقابل نفت ارائه کردند، گفت:آبی پوشان استحقاق این برد را داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوری پس از پیروزی دو بر صفر استقلال برابر نفت تهران در ورزشگاه آزادی گفت:  آبی پوشان بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. آنها توانستند با ارائه یک بازی زیبا به پیروزی دست پیدا کرده و شرایط خود را تا حدودی بهبود ببخشند.

وی گفت: استقلال به یک مهاجم نیاز دارد و انشاالله تلاش می کنیم تا پایان تعطیلات این مهاجم به جمع دیگر بازیکنان اضافه شده تا در امر گلزنی دیگر مهاجمان را یاری کند.

نوری در پاسخ به این سئوال که حضور 7 بازیکن در تیم ملی برای استقلال خوب است یا خیر، افزود: از یک لحاظ خوب است و این نشان داد بازیکنان ما شرایط حضور در اردوهای تیم ملی را دارند اما از طرفی دیگر چون تعدادی از بازیکنان در اختیار تیم ملی نیستند تمرینات به صورت منظم انجام نمی شود.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: هواداران مطمئن باشند که استقلال روز های اوج باز و در آینده نزدیک به جایگاه اصلی اش در جدول خواهد رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.