لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محمد تقوی و دست‌نشان گزینه‌های جدی جانشینی نکونام

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محمد تقوی و نادر دست نشان از جدی ترین گزینه های جانشینی جواد نکونام به شمار می روند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال خونه به خونه مازندران که این فصل توانسته به جمع چهار تیم پایانی جام حذفی صعود کند، در روزهای اخیر با حاشیه هایی روبرو بوده که می تواند به آنها ضربه بزند.

مشکلات پیش آمده میان مدیریت باشگاه و جواد نکونام سبب شده جدایی این مربی پررنگ تر از قبل شود و با اینکه مسئولان خونه به خونه با جدایی او مخالف هستند اما به نظر می رسد این اتفاق به زودی رقم خواهد خورد.

در این میان شنیده می شود محمد تقوی و نادر دست نشان، سرمربی فعلی ملوان و فصل گذشته خونه به خونه، از جدی ترین گزینه های جانشینی جواد نکونام به شمار می روند. تقوی روز پنجشنبه از انگلیس به ایران آمد و مذاکراتی هم با مسئولان باشگاه خونه به خونه انجام داد و قرار است بعد از بازی فردای خونه به خونه با مس کرمان تکلیف سرمربی این تیم مشخص شود.

ضمن اینکه رضا تقوی برادر محمد تقوی هدایت تیم امیدهای خونه به خونه در لیگ برتر را به عهده دارد و بعید نیست برادر  کوچکتر وی سکان هدایت تیم بزرگسال خونه به خونه را عهده دار شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.