لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محدودیت های ترافیکی آخرین جمعه مهرماه در جاده‌های مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ادامه محدودیت ترافیکی آخرین جمعه مهرماه در جاده‌های مازندران محدودیت ترافیکی بمنظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در آخرین جمعه مهرماه در جاده‌های مازندران اعمال شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد وشد همه تریلر‌ها در جاده هراز ممنوع است، گفت: عبور و مرور کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز از جاده هراز ممنوع شد.

وی افزود: جاده سوادکوه نیز آمد وشد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان موادسوختی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه ۲۸ مهر از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ امروز از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد موتور سیکلت‌ها به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۸ مهر ماه از جاده‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع شد.

وی گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های مازندران است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.