لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های هزار، چالوس و سوادکوه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس راه مازندران از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های هراز، چالوس و سوادکوه از امروز تا فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: آمدوشد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح امروز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۱۲ فردا ۲۳ بهمن ماه از جاده هراز ممنوع شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: رفت و آمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج به چالوس گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز یک شنبه ۲۲ بهمن از مرزن آباد به سمت کرج و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن آباد و بالعکس بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی گفت: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروزیکشنبه ۲۲ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده است.

وی افزود: از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز با اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد موتورسیکلت در جاده‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه تا ساعت ۱۰ صبح فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ممنوع است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.