لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ماریا کوماندنایا مجری مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی را بیشتر بشناسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ماریا کوماندنایا جمعه مجری روسی مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 خواهد بود.

جمعه‌شب مراسم قرعه‌کشی جام جهانی‌ 2018 روسیه در کاخ کرملین مسکو برگزار خواهد شد. مراسمی که مربیان 32 تیم حاضر در جام جهانی، اسطوره‌های مستطیل سبز و تعداد زیادی از خبرنگاران در آن حضور خواهند یافت تا از نزدیک شاهد قرعه‌کشی باشند.

قرار است گری لینکر ستاره سابق فوتبال و مجری این روزهای شبکه تلویزیونی اسکای انگلیس همراه با ماریا کوماندنایا مجری روسی، اجرای این مراسم را به طور مشترک به عهده بگیرند. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید ماریا پیش از این در چه زمینه‌ای فعال بوده است.

مدلی که مجری است

وقتی از ماریا به عنوان مجری مراسم قرعه‌کشی جام جهانی‌ نام برده شد، ابتدا همه از او به عنوان مدل یاد کردند اما حقیقت این است که بیشتر فعالیت هنری ماریا به گزارشگری و مجری‌گری اختصاص دارد تا مدلینگ. کوماندنایا بیش از 10 سال است در زمینه اجرا فعالیت می‌کند و خیلی فرصت حضور مقابل دوربین و کارهای تبلیغاتی را ندارد. عمده فعالیت او به اجرا در رسانه‌های ورزشی خلاصه می‌شود.

گزارشگر لیگ روسیه

کار اصلی ماریا گزارشگری در لیگ روسیه است. او هر هفته میکروفون را برمی‌دارد و به ورزشگاه‌های روسیه می‌رود تا از بازی‌های مهم لیگ کشورش گزارش تهیه کند. ماریای جوان همچنین مسئولیت مصاحبه با چهره‌های مطرح فوتبال روسیه را نیز به عهده دارد. او برای شبکه Match TV کار می‌کند.

تجربه کار در رادیو

ماریا که یک عضو فعال در عرصه رسانه‌های روسیه است، سابقه کار کردن در رادیو را هم داشته و آنجا برای شنوندگان اجرا می‌کرده است. او مجری شبکه Moscow FM بوده و صدایش برای مردم این شهر کاملاً آشناست.

حضور در جام کنفدراسیون‌ها

ماریا که یکی از معروف‌ترین مجریان روسیه به حساب می‌آید، در جام کنفدراسیون‌ها به عنوان گزارشگر حضور داشت و به تهیه گزارش می‌پرداخت. او در این تورنمنت با شبکه فاکس اسپورت قرارداد داشت و گزارش‌هایش به طور اختصاصی از این شبکه سرشناس پخش می‌شد.

حضور در آمریکا

تخصص ماریا اما فقط به فوتبال معطوف نمی‌شود. او در سایر ورزش‌ها هم کار گزارشگری را انجام داده است. کوماندنایا مدتی را در آمریکا حضور داشت و لیگ بسکتبال ان‌بی‌ای و همچنین مسابقات هاکی روی یخ را پوشش می‌داد.

منبع:خبرورزشی

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.