لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ برتر/پدیده 2 ذوب‌آهن 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در چارچوب هفته نهم لیگ برتر تیمهای فوتبال ذوب آهن و پدیده به تساوی دو بردو دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری برنا، در ادامه هفته نهم لیگ برتر در مشهد تیم پدیده که دیروز در جدول رده بندی 2پله نزول کرده بود ،قصد داشت با توجه به امتیاز میزبانی و با برد در این دیدار دوباره به جایگاه دوم جدول صعود کند، اما در نهایت نتوانست از پس ذوب آهن بر بیایید و در حالی که نیمه نخست 2بر1 بازی را واگذار کرده بود ،در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند.

در این بازی ،استنلی کی‌روش  برزیلی در دقیقه 9 و محمد رضا حسینی دقیقه 22 برای ذوب آهن و سید عبدالله حسینی دقیقه 45 و محمد قاضی دقیقه 65 برای پدیده گلزنی کردند.

تیم پدیده با این تساوی 16 امتیازی شد و در جایگاه چهارم جدول باقی ماند ،ذوب آهن نیز با 12 امتیاز جایگاه هفتم خود را همچنان حفظ می کند. محمد قاضی در این بازی 6 گله شد و به صدر جدول گلزنان لیگ آمد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.