لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ برتر/ سپیدرود 1 سایپا 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال سایپا در دیداری نزدیک از هفته نهم لیگ برتر برابر میهمان خود سپیدرود با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال سایپا از ساعت ۱۷ در ورزشگاه خانگی خود میزبان سپیدرود رشت بود. در این بازی ابتدا محمد عباس زاده مهاجم نارنجی پوشان دروازه تیم میهمان را باز کرد. این گل تا آخرین ثانیه های بازی دوام داشت اما محمد نزهتی مهاجم تیم سپیدرود در نودمین دقیقه بازی کار را به مساوی کشید تا دو تیم امتیازات این بازی را به تساوی بین خود تقسیم کنند.

سایپا با تک امتیاز این بازی ۱۳ امتیازی شد و سپیدرود نیز ۹ امتیاز شد تا روند امتیاز گیری این تیم در هفته های اخیر ادامه پیدا کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.