لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ برتر/سپاهان 2 سیاه جامگان 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی در پایان نود دقیقه با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید؛ علیمحمدی و میرزایی زننده گل های سپاهان در این دیدار بودند.

به گزارش ایسکانیوز؛ دو تیم در حالی به مصاف هم رفته اند که هیچ کدام از آن ها وضعیت مناسبی ندارند و نیاز مبرمی به برد در این بازی دارند به خصوص سپاهان که این فصل دور از انتظار ظاهر شده و بدتر از همه اینکه نتایج بد این تیم در اصفهان باعث نگرانی شدید هواداران این تیم شده است.

جمعه 21 مهر

ساعت 16:00

ورزشگاه: نقش جهان

تیم داوری:

وحید کاظمی، سعید علی نژادیان و ایوب غلامزاده

ترکیب تیم میزبان:

لی اولیویرا، عارف غلامی، مهدی رحیمی، سیاوش یزدانی، سعید آقایی، میلاد سرلک، علی کریمی(75، شاهین ثاقبی)، حسین پاپی، جلال علی محمدی، مروان حسین، ساسان انصاری ( 82، رسول نویدکیا)
سرمربی: زلاتکو کرانچار

ترکیب تیم میهمان:

رضا ناصری، محسن آقایی، وحید عسگری، رضا شربتی، عباس عسگری، مصطفی احمدی، صالحی، امرایی، پیام ملکیان، امیرمحمد پناهی، گوران ژرکوویچ
سرمربی: اکبر میثاقیان

کارت زرد:

جلال الدین علی محمدی (9) از سپاهان

غایب بزرگ:

میلاد محمدی

دیدار قبلی 2تیم:

سیاه جامگان یک ـ سپاهان یک

سپاهان دو ـ سیاه جامگان یک

وضعیت جدول:

سپاهان چهاردهم

سیاه جامگان سیزدهم

شرح نیمه اول:

دو تیم در سی دقیقه ابتدایی بازی سردی را ارائه می دهند و توب بیشتر در میانه میدان جربان دارد؛ سپاهان بیشتر توپ و میدان را در دست دارد اما در مجموع دو تیم در خلق موقعیت با مشکل روبرو هستند و این موضوع به خصوص برای سپاهان با توجه به میزبان بودنشان نا امید کننده به نظر می رسد.

شرح نیمه دوم:

سپاهان در نیمه دوم در حالی موفق به زدن دو گل به سیاه جامگان شد که بازی مانند نیمه اول بیشتر در میانه های میدان دنبال شد؛ در نهایت سپاهان در روزی که به بهترین نحو ممکن از فزصت هایش استفاده کرد موفق به کسب یک برد با ارزش شد.

شرح گل:

سپاهان 1 سیاه جامگان 0 (دقیقه 65، جلال الدین علی محمدی): ارسال کرنر تمرین شده زمینی به پشت محوطه جریمه از سوی پاپی برای جلال الدین علی محمدی با ضربه فوق العاده این بازیکن به گوشه دروازه ناصری چسبید تا طلسم آنها بشکند.

سپاهان 2 سیاه جامگان 0 ( دقیقه 89، رضا میرزایی): سیاه جامگان که به دنبال گل تساوی بود، با هجوم همه جانبه فرصت خوبی برای ضدحمله در اختیار میرزایی قرار داد تا حتی خروج 35 متری ناصری هم نتواند مانع از گلزنی این مهاجم شود. میرزایی که توپ را از میانه میدان در اختیار گرفته بود بعد از دریبل دروازه بان سیاه جامگان در بیرون از محوطه جریمه، دروازه این تیم را برای بار دوم باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه 8: خطای جلال الدین علی محمدی روی رضا ناصری باعث اعلام خطا و دریافت کارت زرد از سوی مهاجم سپاهان شد.

دقیقه 26: پرتاب اوت خطرناک از سوی سیاه جامگان با اشتباه غلامی در شش قدم و دفع اشتباه توپ باعث شد تا فرصت گلزنی خوبی نصیب حریف شود که با واکنش اولیویرا یک کرنر برای این تیم شکل گرفت.

دقیقه 32: ضربه از پشت محوطه جریمه توسط جلال الدین علی محمدی به راحتی در اختیار ناصری قرار گرفت.

دقیقه 38: ارسال ضربه ایستگاهی توسط علی کریمی با ضربه سر مروان حسین با اختلافی کم راهی اوت شد تا این تنها فرصت خطرناک سپاهان تا به اینجا لقب گیرد.

دقیقه 78: ضربه کیوان امرایی از زاویه بسته به شکلی خطرناک از جلوی دورازه سپاهان راهی اوت شد.

دقیقه 84: حرکت فوق العاده رسول نویدکیا و پاس دیدنی او رضا میرزایی را تک به تک با دروازه بان قرار داد که ضربه این بازیکن با دفع ناصری همراه شد.

دقیقه 88: اینبار هم پاپی ضربه ایستگاهی تیمش را به شکل زمینی در اختیار علی محمدی قرار داد که ضربه این بازیکن با اختلاف راهی اوت شد.

مرد میدان:

جلال الدین علیمحمدی مانند دیدار با پرسپولیس باز هم گلزنی کرد و ناجی سپاهان شد.

بازنده بزرگ:

اکبر میثاقیان پس از موقف کردن پرسپولیس دیگر حرفی برای گفتن نداشته است و ممکن است جایگاهش را نیز از دست بدهد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.