لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لزوم توجه به توان مالی مردم در خروج پرايد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: در تلاشیم خودرویی با شرایط قیمتی نزدیک به پراید تولید شود تا مردم با توان کم مالی هم بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: بر اساس زمان بندی اعلام شده تولید پراید تا پایان امسال باید خاتمه یابد، اما احتمال ادامه فعالیت خط تولید این خودرو تا پایان سال 97 هم وجود دارد.

فولادگر با اشاره به اهمیت این خودرو در چرخه مالی شرکت سازنده، تصریح کرد: پراید از جمله خودروهای پرتیراژ داخلی است که بیشترین سود مالی شرکت سازنده از فروش این خودرو تأمین شده و حذف آن به طور حتم کار آسانی نخواهد بود.

نماینده مردم در خانه ملت متذکر شد: خودروسازان ما باید با توجه به نیاز بازار به تکنولوژی‌های جدید دست یافته و با طراحی پلتفرم‌های جدید، از رقابت جهانی عقب نمانند.

فولادگر در خاتمه به طراحی خط تولید جدید برای جایگزین خودروی پراید اشاره کرد و گفت: تمام تلاش دست اندرکاران صنعت کشور این است که خودرویی با شرایط قیمتی نزدیک به پراید تولید شود تا مردم با توان کم مالی هم بتوانند از آن بهره مند شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.