لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت طلا نزدیک به بالاترین سطح در 3 هفته اخیر تثبیت شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز جمعه با افزایش نسبی روبرو شده به بالاترین سطح خود در 3 ماه اخیر رسیده است.

once724iبه گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، قیمت طلا تحت تاثیر نگرانی های مربوط به اصلاحات مالیاتی در آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده و به بالاترین سطح در 3 ماه اخیر رسیده است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در حال ثبت نخستین روند صعودی خود در یک ماه اخیر است. قیمت هر اونس طلا امروز جمعه با 0.1 درصد افزایش به بیش از 1286 دلار رسیده است که این رقم بالاترین سطح از 20 اکتبر به شمار می رود.

قیمت هر اونس پالاد یوم نیز با 0.2 درصد افزایش به بیش از 1011 دلار رسیده است. این بالاترین قیمت پالادیوم از سال 2001 میلادی است.

نگرانی ها نسبت به طرح اصلاح مالیات ها در آمریکا موجب شده است تا ارزش دلار در هفته جاری با کاهش روبرو شود.

شاخص سهام در بازارهای آسیا نیز امروز جمعه با افت همراه شده است. تعداد مدعیان دریافت بیمه بیکاری در آمریکا طی هفته گذشته بیشتر از انتظارات اولیه افزایش یافته است.

پیش بینی می شود قیمت طلا در کوتاه مدت تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا و انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا منطقه یورو و چین باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.