لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت طلا اندکی کاهش یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۳۲۱ دلار و ۸۶ سنت رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، قیمت طلا امروز در نزدیکی بالاترین رقم 3 ماه و نیم گذشته که جلسه قبل به ثبت رسیده بود باقی ماند و در مسیر ثبت چهارمین هفته افزایشی متوالی قرار گرفت. توجه بازار معطوف آمارهای اشتغال آمریکاست که قرار است اواخر امروز منتشر شود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1321 دلار و 86 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا نیز با 0.1 درصد افزایش به 1323 دلار رسید. قیمت فلز زرد روز پنجشنبه و به دنبال تضعیف ارزش دلار، به بالاترین رقم از 15 سپتامبر تاکنون یعنی 1325 دلار و 86 سنت رسید. قیمت طلا از ابتدای هفته تاکنون 1.5 درصد افزایش داشته است.

شاخص دلار تحت تاثیر تقویت ارزش یورو در مسیر کاهش 0.3 درصدی در هفته جاری قرار دارد. شاخص دلار در برابر ارزهای معتبر جهانی این هفته به پایین ترین رقم 3 ماه اخیر یعنی 91.751 رسیده بود.

رونالد لئونگ، تحلیلگر بازار طلا گفت: «نوسانات ارزش دلار عامل کلیدی در رشد قیمت طلاست... بازارها منتظر سرنخ های جدید از روند افزایش نرخ بهره در آمریکا و نحوه تاثیرگذاری اصلاحات مالیاتی بر رشد اقتصادی این کشور هستند.»

آمارهای انستیتوی تحقیقاتی ای دی پی نشان داد، کارفرمایان بخش خصوصی آمریکا در ماه دسامبر 250 هزار فرصت شغلی را اضافه کرده اند که بیشترین افزایش ماهیانه از ماه مارس تاکنون بوده است. آمارهای رسمی دولت آمریکا اواخر امروز منتشر می شود.

در میان سایر فلزات گرانبها، قیمت پالادیوم بعد از رسیدن به رقم 1105 دلار و 70 سنت در روز پنجشنبه، امروز در رقم 1096 دلار و 40 سنت ثابت بود. قیمت نقره نیز با 0.1 درصد کاهش به 17 دلار و 21 سنت رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.