لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت اونس طلا ۳.۷ دلار کاهش یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا با فاصله گرفتن ارزش دلار از کمترین میزان سه سال گذشته کاهش یافت و هر اونس از این فلز به قیمت 1345 دلار معامله شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز در بازارهای جهانی هر اونس طلا با ۳.۷ دلار کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت هزار و ۳۴۵ دلار و ۶۰ سنت معامله شد. قیمت امروز فلز زرد در کمترین زمان به قیمت هزار و ۳۴۴ دلار و ۳۰ سنت و در بیشترین زمان به قیمت هزار و ۳۴۹ دلار و ۲۰ سنت معامله شد. قیمت فلز زرد امروز نسبت به یک ماه گذشته ۴۳.۱۰ دلار و نسبت به یک سال گذشته ۱۵۴ دلار و ۳۰ سنت به فروش رفت.

در گروه سایر فلزات گرانبها نیز نقره کاهش ۹ سنتی داشت و هر اونس از این فلز به قیمت ۱۷ دلار و ۲۹ سنت به فروش رفت. فلز گرانبهای پلاتینیوم افزایش ۴ دلاری داشت اما پالادیوم ۶ دلار با کاهش همراه شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، پس از آنکه ارزش دلار از کمترین میزان ۳ سال گذشته فاصله گرفت، باعث شد قیمت فلز زرد کاهش یابد.

تقویت ارزش دلار باعث شد تا برخی سرمایه‌گذاران به سمت سرمایه‌گذاری روی دیگر فلزات غیر از طلا روی بیاورند.

بر اساس این گزارش ارزش دلار در برابر سبد دیگر از ارزها روز دوشنبه افزایش یافت. این افزایش به دلیل بالا رفتن ارزش اوراق قرضه بودکه کمک کرد دلار از کاهش‌های هفته‌های گذشته فاصله بگیرد.

در حال حاضر تاجران طلا در انتظار نتیجه خروجی سیاست‌های فدرال رزرو آمریکا در هفته جاری هستند و همچنین آنها شاخص‌ آمارهای شغلی آمریکا را که نشان‌دهنده شمایی از اقتصاد آمریکا است را رصد می‌کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.