لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قطع شدن مچ دست کودک با چرخ گوشت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سنندج گفت: مچ دست کودک چهار ساله سنندجي بدليل گير کردن در چرخ گوشت قطع شد.

رامين اسد نژاد، مديرعامل سازمان آتش نشاني اظهار کرد: کودک بدليل بي احتياطي والدين دست خود را داخل چرخ گوشت فرو مي‌برد و اين بي احتياطي منجر به وقوع حادثه‌اي دردناک مي‌شود.
وي گفت: پس از وقوع حادثه، اين کودک به بيمارستان کوثر سنندج انتقال داده مي‌شود و بر اساس اعلام کادر پزشکي، تيم امداد سازمان آتش نشاني براي جدا سازي چرخ گوشت به اين بيمارستان اعزام شدند.
مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سنندج افزود: تيم امداد آتش نشاني در کمترين زمان و با دقت لازم توانست چرخ گوشت را جدا کند که متاسفانه در اين حادثه مچ دست چپ اين کودک قطع شد.
وي به والدين توصيه کرد: هيچ وقت در حضور کودکان از چرخ گوشت استفاده نکنند چرا که يک لحظه غفلت باعث بوجود آمدن حوادث ناگواري نظير اين حادثه خواهد شد.
منبع:ميزان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.