لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قربانیان آزار جنسی تهیه کننده سینما به 13 نفر رسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک مانکن ایتالیایی نیز پیشتر توانست صدای واینستاین را ضبط کند که در حال اعتراف به تعرض به وی بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شمار قربانیان آزار جنسی تهیه کننده سرشناس هالیوودی به سیزده تن رسید.
به گزارش شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار، هاروی واینستاین تهیه کننده سرشناس هالیوودی هم اکنون با رسوایی بزرگی رو به رو شده است. دست کم سیزده زن وی را به آزار جنسی و تجاوز متهم می‌کنند.
کاترین کندال بازیگر و عکاس یکی از نخستین کسانی است که از فساد واینستاین پرده برداشت. وی بیست و چهار سال پیش مورد آزار جنسی قرار گرفت.
در روز‌های اخیر شمار قربانیان وی افزایش یافته است. آنجلینا جولی ، گوئینت پالترو، ژودیت گودرش و، اما دوکان از جمله قربانیان وی هستند.
یک مانکن ایتالیایی نیز پیشتر توانست صدای واینستاین را ضبط کند که در حال اعتراف به تعرض به وی بود.
این رفتار‌های واینستاین از بیش از بیست سال پیش آغاز شده بود، اما وی هیچ گاه به طور آشکار متهم نشده است. پس از این افشاگری واینستاین از شرکت فیلمسازی واینستاین اخراج شد. وی می‌گوید در حال بازنشستگی بوده است. وی داشتن هرگونه رابطه اجباری را رد می‌کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.