لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل مرد 35 ساله با تفنگ شکاری در بهشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جسد جوانی در روستای شهید آباد شهرستان بهشهر کشف شد.

عباسی مدیر کل پزشکی قانونی مازندران در گفتگو  با  باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: صبح امروز خبری مبنی بر کشف جسد جوانی  به نام  ع_ح در روستای شهیدآباد بهشهر به پزشکی قانونی استان داده شد.

وی افزود: یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی برای پیگیری وشناسایی جسد وعلت مرگ به منطقه  اعزام شدند.

عباسی گفت: علت  قتل در حال بررسی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، پایگاه خبری پلیس مازندران اعلام کرد صبح امروز در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد جوانی ۳۵ ساله  در روستای شهیدآباد بهشهر، بلافاصله ماموران این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

پلیس آگاهی شهرستان بهشهر قاتل مرد ۳۵ ساله را که به علت اختلافات شخصی اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری و قتل این مرد کرده بود، دستگیر کردند.

قاتل جوان حدوداً ۲۷ ساله است .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.