لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل زن و مرد جوان در كارخانه متروكه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جسد زوج جوان در حالي كه با شليك گلوله در اتاق سرايداري كارخانه‌اي متروكه در حسن‌آباد به كام مرگ رفته‌اند، كشف شد.

ساعت ۲۲:۳۰ شامگاه شنبه، مردي با مركز فوريت‌هاي پليس 110 تماس گرفت و خبر كشف جسد زوج جواني در يكي از كارخانه‌هاي متروكه حسن آباد را گزارش داد. بعد از آن بود كه تيمي از مأموران كلانتري‌158 در محل حاضر شدند. در اولين بررسي‌ها معلوم شد كه زن جوان از ناحيه پشت سر هدف اصابت گلوله قرار گرفته و كشته شده است. مرد جوان هم در حالي كه اسلحه در دست داشت با اصابت گلوله به ناحيه گيج‌گاه سمت راست جانش را از دست داده بود. بعد از تأييد خبر، بازپرس به همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حاضر شد.

مرد ميانسال كه پليس را از ماجرا با خبر كرده بود در شرح ماجرا گفت: من سرايدار اين كارخانه متروكه هستم و هفته‌اي يك روز به اين‌جا سركشي مي‌كنم. لحظاتي قبل وقتي وارد شدم با اجساد مواجه شدم و به پليس خبر دادم. او گفت: مرد 35‌ساله رضا نام دارد و از دوستان من است. ما هر دو در يك آژانس مشغول كار هستيم.

رضا صاحب دو همسر است و هفته قبل به من گفت كه مدت‌ها قبل همسر اولش از خانه قهر كرده بود و به تازگي به خانه برگشته است. حالا هم به دنبال جايي است كه براي مدتي با همسر دومش زندگي كند. دوشنبه هفته قبل بود كه او از من خواست براي مدتي كوتاه اجازه دهم تا همسر دومش را به اتاق سرايداري كارخانه متروكه بياورد كه قبول كردم. يك روز بعد هم خودم براي سركشي به اين جا آمدم و ديدم كه رضا و همسرش اين جا هستند. بعد از آن هر چه با تلفن همراه رضا تماس گرفتم جواب نداد تا اينكه امروز وارد شدم و با اين صحنه مواجه شدم.
سرهنگ سيد جلال حسيني، رئيس كلانتري ۱۵۸ حسن‌آباد گفت: با انتقال اجساد به پزشكي قانوني تحقيقات براي رمز گشايي از حادثه در جريان است.

منبع:روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.