لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان واقعیت دارد؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اینکه قاتلینی از یک قوم خاص اقدام به قتل رانندگان مسافرکش استان خوزستان از قوم دیگر تحت عنوان دربستی می‌کنند، گفت: شایعه قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان واقعیت ندارد.

به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی قاسم‌پور گفت: هیچ راننده‌ای در استان خوزستان به قتل نرسیده و اساس این خبر کذب است.

وی افزود: پلیس با جدیت به دنبال کسانی است که این خبر جعلی را که قطعا با انگیزه عنادورزانه و به قصد اختلاف‌افکنی بین اقوام خوزستانی منتشر کرده‌اند و این  افراد را تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در خاتمه تصریح کرد: پلیس استان با متخلفین نظم و امنیت عمومی و کسانی که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شوند برخورد کرده و آنها را تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.