لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل در بازار سيداسماعيل توسط شاگرد مغازه پتوفروشي

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاگرد مغازه پتوفروشي در بازار سيداسماعيل تهران پس از قتل مشتري از محل متواري شد.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت 17 روز يك‌شنبه، 12‌آذرماه مأموران كلانتري 113 بازار، قاضي مديرروستا، بازپرس ويژه قتل را از ماجراي قتل با خبر كردند. آنها گفتند: مرد جواني در جريان درگيري در يك مغازه‌پتوفروشي در بازار سيداسماعيل دوم مجروح و بعد از انتقال به بيمارستان سينا به علت شدت جراحت جانش را از دست داده است. بعد از آن بود كه بازپرس به همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي بيمارستان حاضر شد. در اولين گام جسد به دستور بازپرس براي تعيين علت دقيق مرگ به پزشكي قانوني منتقل شد.

كارآگاهان پليس به دستور بازپرس صاحب مغازه‌اي كه حادثه در آن‌جا رقم خورده بود را بازداشت كردند. مرد 30 ساله روز گذشته به دادسراي امور جنايي منتقل شد و مقابل بازپرس حادثه را شرح داد. او گفت: من صاحب يك مغازه پتو فروشي در خيابان مصطفي خميني، بازار سيداسماعيل هستم. ساعت 13:30 روز يك‌شنبه در حالي كه شاگردم سعيد داخل مغازه بود براي انجام كاري محل كارم را ترك كردم. يك ساعت بعد وقتي به محل كارم برگشتم سعيد به من خبر داد كه مقتول با مغازه تماس گرفته و فحاشي كرده است.

مقتول يكي از مشتريان من بود و با هم اختلاف حساب داشتيم. او در نبود من تماس گرفته و با سعيد مشاجره و بعد فحاشي كرده بود. سعيد به من گفت كه جواب فحاشي‌هاي او را داده هر چند كه من گفتم نبايد به او فحاشي مي‌كرد. مرد پتو فروش ادامه داد: به خاطر اينكه هنوز نهار نخورده بودم يكي از كارگرانم را به دنبال خريد غذا فرستادم. او خيلي زود از مغازه بيرون رفت و با تهيه غذا برگشت. در حال صرف غذا بودم كه ناگهان مقتول وارد شد. وقتي چشمش به سعيد افتاد با او درگير شد. وقتي دعواي آنها بالا گرفت برخاستم و با كمك يكي از همسايه‌ها تلاش كرديم تا آنها را از هم جدا كنيم.

درهمان حال سعيد چاقويي از جيبش بيرون آورد و ضربه‌اي به مقتول زد. در همان لحظه مقتول روي زمين افتاد. از سعيد خواستم تا با اورژانس تماس بگيرد تا او را به بيمارستان برسانيم. سعيد هم با اورژانس تماس گرفت و بعد از ترسش از محل فرار كرد. وقتي به بيمارستان رسيديم و پزشكان او را معاينه كردند، گفتند كه به علت شدت جراحت جانش را از دست داده است. بعد از دفاعيات مرد پتو فروش كارآگاهان پليس به دستور بازپرس راهي محل كار او شده و تصاوير دوربين‌هاي مداربسته را بررسي كردند. براساس تصاوير به دست آمده صاحب مغازه در جريان حادثه نقش نداشت و به خاطر همين به دستور قاضي آزاد شد. تحقيقات پليس براي بازداشت متهم در جريان است.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.