لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل، فرجام يك نزاع شبانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دعواي شبانه دو بچه محل در غرب تهران به قتل يكي از آنها و جراحت‌هاي شديد ديگري منجر شد.

به گزارش خبرنگار ما نيمه‌شب پنج‌شنبه، پنجم بهمن‌ماه رانندگاني كه در حال عبور از خيابان آزادي در حوالي ميدان آزادي بودند با ديدن يك خودروي پژو‌207 كه وسط خيابان توقف كرده بود توقف كرده و از خودروهاي خود پياده شدند. آنها با ديدن پيكر خون‌آلود راننده در حالي كه لباس‌هايش هم پاره و پشت فرمان از هوش رفته بود مأموران پليس و اورژانس را با خبر كردند. لحظاتي بعد امدادگران و تيمي از مأموران كلانتري‌118 ستارخان در محل حاضر شده و راننده ‌را به بيمارستان منتقل كردند. در اولين معاينات معلوم شد كه راننده به علت شدت جراحت ناشي از اصابت جسم نوك تيز و خونريزي شديد جانش را از دست داده است.

بنابراين پرونده با موضوع قتل عمد تشكيل و قاضي منافي‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي به همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حاضر شد. در اولين گام با بررسي اوراق هويتي همراه مقتول هويت وي كه مردي 30‌ساله به نام امير بود شناسايي شد. با انتقال جسد به پزشكي قانوني كارآگاهان احتمال دادند كه امير در جريان يك نزاع مجروح شده باشد، بنابراين با بررسي تماس‌هاي مركز فوريت‌هاي پليس110 متوجه شدند كه ساعتي قبل دعواي خونيني بين دو مرد جوان در يك مغازه سوپرماركت در خيابان حبيب‌اللهي گزارش شده است. بعد از به دست آمدن اين سرنخ بود كه كارآگاهان در محل حاضر شده و از صاحب مغازه تحقيق كردند. او با تأييد هويت مقتول به عنوان يكي از شركت كنندگان در دعواي خونين گفت: ساعتي قبل مقتول با مرد ديگري داخل مغازه‌ام درگير شد. آنها همديگر را با قمه مجروح كردند و سرانجام يكي از آنها با يك خودروي پژو‌207 و ديگري با پژو 405 از محل رفتند.

در شاخه ديگري از تحقيقات كارآگاهان با بررسي دوربين‌هاي مداربسته، پلاك خودروي پژو 405 را به دست آورده و مالك آن را كه مردي 30‌ساله به نام شهرام بود شناسايي كردند. كارآگاهان متوجه شدند شهرام هم كه به علت شدت جراحت مجروح شده بود راهي بيمارستان شده است، بنابراين مأموران راهي بيمارستان شدند. ادامه تحقيقات پليس نشان داد كه شهرام از ناحيه سر، پهلو، ران و نقاط مختلف دست دچار جراحت شديد شده و يكي از انگشتان دستش هم قطع شده است. او در اولين بازجويي به درگيري خونين اعتراف كرد و در شرح ماجرا گفت: من و امير بچه يك محل بوديم. مدتي قبل بر سر اختلاف مالی كه با هم داشتيم با هم خط و نشان مي‌كشيديم تا اينكه شب حادثه وقتي براي خريد وارد سوپرماركت محل شدم ناگهان امير در حالي كه قمه به دست داشت وارد شد و بدون هيچ حرفي چند ضربه به سمت من پرتاب كرد كه به شدت زخمي شدم. او هنگام خارج شدن از مغازه قمه از دستش افتاد كه قمه را برداشتم و من هم چند ضربه به او زدم. بعد از آن امير با ماشين خودش از محل دور شد. من هم با كمك دوستانم با خودروي خودم راهي بيمارستان شدم و تحت عمل جراحي قرار گرفتم تا اينكه پليس به سراغم آمد. سرهنگ كارآگاه حميد مكرم، معاون مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: تحقيقات از متهم بعد از تكميل شدن مراحل درمان در اداره دهم پليس آگاهي تهران جريان پيدا خواهد كرد.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.