لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قاتل زوج طبسی 25 بهمن پای میز محاکمه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین جلسه دادگاه کیفری یک خراسان جنوبی برای رسیدگی به پرونده قتل زوج طبسی 25 بهمن ماه برگزار می شود.

دادستان عمومی و انقلاب طبس با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: در این پرونده قتل که تیر ماه امسال رخ داد، با هوشیاری پلیس آگاهی و دقت نظر حفاظت اطلاعات قوه قضاییه محل تماس تلفنی متهم به قتل ابتدا در گرگان و بعد در محله قلهک تهران ردیابی و متهم در کمتر از 72 ساعت بازداشت شد. حجت الاسلام «حسینی» در توضیح پرونده رسیدگی به حادثه رانندگی جاده معدنی طبس هم افزود: در ابتدای وقوع حادثه ای که به جان باختن چهار معدن کار طبسی در جاده اختصاصی معدن زغال سنگ منجر شد، دو نفر بازداشت شدند و پس از تحقیقات قضایی به راننده مقصر رسیدیم که او دارای مدارک و بیمه نامه معتبر است.وی تصریح کرد: هر چند پرداخت دیه از آلام و رنج خانواده این جوانان کم نخواهد کرد اما از جهت رسیدگی به فرزندان صغیر این خانواده ها، جد پدری فرزندان جان باختگان می تواند به عنوان قیم کودکان تعیین شود و مقام قضایی هم تلاش می کند، دیه های این جان باختگان که بیش از 800 میلیون تومان است، قبل از سال 97 به حساب خانواده آن ها واریز شود. وی که پیش از این استفاده راننده تریلی از جاده معدنی و فرعی را تخلف دانسته بود، در تشریح این مورد گفت: جاده محل حادثه چون محور دسترسی به معدن است و حوزه کار پلیس راه نیست، باید توسط معدن کنترل شود و مدیران معدن، ورودی جاده را کنترل کنند.وی با اشاره به اعمال ماده 714 قانون مجازات اسلامی درباره راننده متخلف این حادثه هولناک، تاکید کرد: حبس سنگینی در انتظار راننده تریلی است و چون بدون شناخت از محور مواصلاتی فرعی و برای مواجه نشدن با پاسگاه پلیس راه از این جاده استفاده کرده و موجب جان باختن چهار نفر شده است در کیفر خواست حداکثر مجازات یعنی سه سال حبس برای راننده تریلی تعیین شده است.گفتنی است، ساعت ۱۹ روز 24 دی ماه امسال در حادثه تصادف تریلی با سواری پراید در کیلومتر 25 محور معدن زغال سنگ طبس چهار جوان طبسی جان باختند.

منبع:روزنامه خراسان جنوبی

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.