لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

فردا آخرین مهلت انتخاب‌رشته تکمیل‌ظرفیت آزمون ارشد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی‌ارشد سال ۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور فردا به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری آنا، ثبت‌نام مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از ۲۴ مهر آغاز شد و با یک‌بار تمدید داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه 30 مهر مهلت دارند تا ۲۰ کدرشته محل را در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب کنند.
داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده‌اند، در صورت تمایل و با توجه به مندرجات اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ ۳۰ مهر اقدام کنند.
همچنین آن دسته از داوطلبانی که در کدرشته محل‌های تحصیلی دارای شرایط خاص و بورسیه آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۹۶ پذیرفته شده‌اند حق انتخاب رشته در این مرحله را ندارند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.