لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

فحاشی شدیداستقلالی‌ها به محسن بنگر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بعد از درگیری لفظی اسماعیلی با محسن بنگر، هواداران استقلال به مدافع نفت تهران فحاشی کردند.

به گزارش ایسنا، نیمه اول دیدار استقلال و نفت تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید.  پیش از شروع این دیدار و زمانی که بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن راهی رختکن می شدند، هواداران استقلال شعارهایی در حمایت از مهدی رحمتی سر دادند.
 با آغاز بازی نفت و استقلال، هواداران استقلال علیه عادل فردوسی پور شعار دادند و او را به دلالی متهم کردند. ظاهراً هواداران استقلال معتقدند فردوسی پور در کارشناسی داوری داربی عدالت را رعایت نکرده است.
بهنام برزای که قرار است به زودی به استقلال بپیوندد، این دیدار را از نزدیک تماشا کرد. اوسیانو دلا کروز و لوپز از مربیان تیم ملی این بازی را از نزدیک تماشا کردند.
درگیری لفظی محسن بنگر و فرشید اسماعیلی در دقیقه ۳۵ باعث فحاشی شدید هواداران استقلال به محسن بنگر شد. با پایان نیمه اول این بازی، هواداران استقلال بازیکنان این تیم را مورد تشویق قرار دادند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.