لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

غرویان:دلواپسان از شفافیت بودجه عصبانی هستند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاد حوزه علمیه قم گفت: مخالفان دولت همچنان از پیروزی طرفداران دولت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، عصبانی هستند و گرانی و برخی مسایل دیگر را بهانه کردند تا علیه دولت استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ «محسن غرویان» از استادان برجسته حوزه علمیه قم، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا درباره ریشه اتفاقات مشهد گفت: من فکر می کنم، این مسائل به دلواپسان بر می گردد که می خواستند علیه دولت روحانی کاری انجام دهند. تحلیلم این است که توسط افراد هدایت شده بود.

او با تاکید بر اینکه گرانی ها بهانه ای برای تخریب دولت بود، ادامه داد: مخالفان دولت همچنان از پیروزی طرفداران دولت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، عصبانی هستند و گرانی و برخی مسایل دیگر را بهانه کردند تا علیه دولت استفاده کنند.

غرویان درباره ارتباط شفافیت بودجه سال 97 با فعال شدن مخالفان دولت نیز گفت: به نظر من مساله شفافیت بودجه امسال هم بی تاثیر نیست و موجب عصابنیت مخالفان دلواپس دولت شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.