لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

علی پورحیدری:طلب پدرم از استقلال را نمی‌بخشیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر مرحوم پورحیدری گفت: در یک سال اخیر گلایه‌های‌مان را مطرح کردیم ولی اهل دعوا و زورآزمایی نیستیم که بخواهیم برای دریافت طلب پدرم با باشگاه استقلال درگیر شویم.

به گزارش خبرگزاری آنا، علی پورحیدری درباره سالگرد مرحوم منصور پورحیدری که روز گذشته در غیاب بازیکنان و مسئولان باشگاه استقلال برگزار شد گفت: «یک سال خیلی سخت و پرمشقت را بدون پدرم سپری کردیم. برای خانواده ما تحمل اینکه پدرم را روزی نبینیم غیرقابل باور بود ولی چه کنیم که دست تقدیر توانمند‌تر از خواسته ما بود. روز گذشته همچون همیشه شاهد حضور پرشور مردم در مراسم پدرم بودیم و از آنها ممنونیم که منصور پورحیدری را پدرمعنوی استقلال می‌دانند.»
او درباره غیبت مدیرعامل و برخی اعضای هیات مدیره و همچنین بازیکنان استقلال در مراسم سالگرد درگذشت منصور پورحیدری اظهارکرد: «آنهایی که آمدند نشان دادند به دوستی‌ها وفاداراند و زحمت‌های پدرم را فراموش نکرده‌اند. از سوی باشگاه جواد قراب و عباسی ملکی از هیات مدیره، علی جباری، محمد نوری و سیروس دین‌محمدی از کمیته فنی، عمو نصی عبداللهی سرپرست تیم و سیدمهدی رحمتی به نمایندگی از سوی بازیکنان حضور پیدا کرده بودند.»
وی افزود: «سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال هم با انتشار بیانیه‌ای دلیل غیبت‌ خود را توضیح داد و اعلام کرد جلسه دارد. ما هم اصل را بر این می‌گذاریم که واقعا جلسه‌ای بوده و غیبت او دلیل دیگری نداشته است. درباره غیبت بازیکنان هم باید بگویم استقلال 7 ملی‌پوش داشته و ما بقی بازیکنان هم جوان هستند که این احتمال وجود دارد آنها این تصور را دارند که پدرم تنها دو سه سال در استقلال بوده و حق آنچنانی بر گردن استقلال ندارد. ضمن اینکه مراسم صبح جمعه بوده و بازیکنان نیاز به استراحت داشتند.»
پسر مرحوم پورحیدری درباره طلب پدرش از باشگاه استقلال بیان کرد: «باشگاه استقلال تنها 50 میلیون از طلب 430 میلیونی پدرم را پرداخت کرده است. بدهی‌های باشگاه آن قدر زیاد بوده که آنها تمایلی ندارند تا به ما پولی بدهند. ما هم اهل شکایت نیستیم و بعد از آنکه یکی دو بار پیگیری کردیم بهتر دیدیم منتظر بمانیم تا مدیران مالی باشگاه استقلال خودشان پول ما را بدهند. به نظرم مدیران استقلال چون پدرم فردی بود که هیچ‌گاه حرف دریافت پول را به میان نمی‌‌آورد و در سالیان گذشته حتی از جیب خود برای تیم خرج می‌کرد به همراه عدم پیگیری مستمر ما باعث شده تا از اولویت پرداختی‌های باشگاه استقلال خارج شویم.»
او ادامه داد: «البته یکی از بهانه‌های مدیران باشگاه استقلال موضوع کسب مجوز حرفه‌ای AFC برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بوده که اصلا قابل قبول نیست. یک سال از فوت پدرم می‌گذرد و موضوع کسب مجوز حرفه‌ای که به خاطر بدهی‌ها باشگاه استقلال را با مشکل مواجه کرده است در این ماه‌های اخیر مطرح شده که اصلا از سوی من و دیگر اعضای خانواده پورحیدری قابل قبول نیست.»
علی پورحیدری در خصوص اینکه احتمال آن وجود دارد که بدهی مرحوم پورحیدری به باشگاه استقلال از سوی خانواده آن مرحوم بخشیده شود، تصریح کرد: «هیچ کدام از حرف‌هایی که من زدم بوی آن را نمی‌داد که ما قصد داریم از دریافت طلب پدر مرحومم صرف‌نظر کنیم. هیچ بخششی در کار نیست. ما گلایه‌های‌مان را مطرح کردیم ولی اهل دعوا و زورآزمایی نیستیم که بخواهیم با باشگاه استقلال درگیر شویم. منتظر می‌مانیم تا در آینده طلب پدرم پرداخت شود. بدون آنکه جنجالی درست کنیم. چون پدرم عاشق استقلال بود.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.