لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

علت مرگ زود هنگام چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اشخاصی که شبها دیر به رختخواب می روند و صبح ها هم دیر بیدار می شوند، خطر مرگ زودرس در آنها بیشتر است.

به گزارش خبرگزاری برنا، دانشمندان دانشگاه ساری در انگلستان اعلام کردند:

اشخاصی که شبها دیر به رختخواب می روند و صبح‌ها هم دیر بیدار می‌شوند، خطر مرگ زودرس در آنها بیشتر از اشخاصی است که شب زود به رختخواب می روند و صبح زود بیدار می‌شوند.

آن ها این تحقیق را در مدت زمان 6.5 سال بر روی بیش از 433 هزار نفر که درسنین 38 تا 73 سال بودند انجام دادند و آنها را به چهار زیر گروه: صبح زود، صبح دیر، شب و شب دیر تقسیم کردند.

معلوم شد که خطر مرگ زودرس در گروهی که شبها دیر به خواب می روند به علل مختلف، از جمله بیماریهای قلبی عروقی، 10 درصد بیشتر از گروه چکاوک است. علاوه بر این، این گروه بیشتر از دیابت، اختلالات روانی و عصبی رنج می برند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.