لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عذرخواهي از مردم کمترین کاری که باید بکنید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

توئيت خبرنگار اصلاح طلب در توئيتر خبرساز شد. او در اين توئيت اطلاع داده بود كه...

javan708توئيت خبرنگار اصلاح طلب در توئيتر خبرساز شد. او در اين توئيت اطلاع داده بود كه يكي از پروازهاي هواپيمايي آسمان از كرمانشاه به تهران به دليل دير رسيدن بهروز نعمتي، نماينده مردم تهران در مجلس با نيم ساعت تاخير پرواز كرده و متأسفانه نعمتي پس از رسيدن به هواپيما هم از مردمي كه به دليل تأخير او معطل شده بودند، عذرخواهي نكرده است.
متأسفانه خود خاص پنداري‌هاي برخي مسئولان تمامي ندارد و در مورد دير رسيدن به پروازها و معطلي مردم هم چندين بار اين اتفاق روي داده است. در حالي كه براي مردم عادي اصلاً چنين امكاني وجود ندارد. جا دارد اگر آنچه اين خبرنگار اطلاع داده، مطابق واقع است، هم بهروز نعمتي و هم هواپيمايي آسمان عذرخواهي كنند و اگر هم نادرست است، توضيحات لازم داده شود. فاصله ميان مردم و مسئولان و ايجاد بدبيني در بين مردم توسط عملكرد نامناسب برخي مسئولان روز به روز افزايش مي‌يابد. در حالي كه يقيناً مسئولان جامعه اسلامي بايد از اين قسم خاص پنداري‌ها و رفتارهاي اشرافي و تبعيض به دور باشند.

جاي خالي 2 تذكر بروجردي به اروپايي‌ها
هيئتي از پارلمان اروپا به ايران آمده و نشستي مشترك با رئيس و اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس داشتند. در اين نشست علاءالدين بروجردي، رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس توضيحاتي كم و بيش تفصيلي در مورد نوع برخورد ايران با آشوب‌هاي اخير در برخي نقاط كشور به هيئت اروپايي ارائه مي‌كند. اين توضيحات در پاسخ به سؤال يك عضو پارلمان اروپا از هيئت ايراني در خصوص وقايع اخير داده شده است. بروجردي در اين سخنان به آمار 900 نفري مجروحان پليس اشاره مي‌كند و مي‌گويد: «اعتراضات در همه جاي جهان امري طبيعي است ولي اغتشاش و اقدام به تخريب اموال عمومي و برهم زدن امنيت را هيچ كس تحمل نكرده، كما اينكه در كشورهاي اروپايي هم همين طور بوده است. نيروهاي انتظامي ايران برخلاف پليس ساير كشورها سلاح حمل نمي‌كنند و بناي آن خويشتن داري حداكثري است. »
بروجردي هرگونه تحليل و برداشت از اعتراضات اقتصادي و صنفي مردمي به براندازي را بي پايه و اساس و ساخته و پرداخته امريكا و متحدين آن و نيز گروه‌هاي تروريستي كه اتفاقاً در كشورهاي اروپايي فعاليت مي‌كنند دانسته و اضافه مي‌كند كه «جمهوري اسلامي با كودتاي نظامي مستقر نشده و يك انقلاب مردمي بوده است. مردم به نظام علاقه دارند و براي استقرار آن هزاران شهيد تقديم كرده‌اند. »

پاسخ بروجردي گرچه صحيح است، اما قبل از ارائه اين پاسخ، جا داشت كه علاءالدين بروجردي اين سؤال را طرح كند كه آيا مسائل داخلي ايران به اروپايي‌ها مربوط مي‌شود و لازم است توضيحات مبسوط به آنان داده شود؟ به نظر مي‌رسد جاي چنين تذكري در اين نشست خالي بود. از سويي علاوه بر اينكه چرا بروجردي به دخالت اروپايي‌ها اعتراض نمي‌كند، جا داشت او به پارلمان اروپا در مورد حمايت برخي كشورهاي اروپايي از آشوبگران ايران و نيز حمايت آنها از گروهك تروريستي منافقين تذكر بدهد. متأسفانه عملكرد برخي مسئولان در ديدار با مقامات غربي به دخالت‌هاي آنان در امور داخلي ايران رسميت بخشيده است.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.