لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عبدالله ویسی: استقلال خوزستان صاحب خود را شناخت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اکنون تیم ما صاحب خود را شناخته و بازیکنان می‌دانند با چه کسی سروکار دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی شامگاه امروز پس از پیروزی تیمش در برابر پیکان تهران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: یک بازی سراسر هجومی را پشت سر گذاشتم. امروز بازیکنان من حساسیت بازی با پیکان را درک کرده بودند و در نهایت موفق به کسب سه امتیاز شدیم.

وی افزود: برای این بازی پیکان را به‌خوبی آنالیز کرده بودیم و بازیکنان ما چند فیلم از بازی‌های پیکان را دیدند تا برای بازی آماده باشند. پیکان در فصل جاری به خوبی بازی کرده بود و جوانان این تیم در این بازی پا به‌پای بازیکنان ما دویدند.

ویسی در خصوص آیا پول‌های پرداخت شده به این تیم از سوی مالک جدید در این پیروزی تأثیر داشته است، بیان کرد: پول‌های پرداخت شده در این پیروزی نقش نداشت بلکه همین که تیم ما صاحب پیدا کرد باعث پیروزی ما شد. اکنون بچه‌ها می‌دانند مالک تیم چه کسی است و آنها با چه کسی طرف هستند.

ویسی در مورد اینکه آیا با آمدن مالک جدید باشگاه استقلال خوزستان این تیم می‌تواند در نیم‌فصل بازیکن جذب کند،‌ گفت: مطمئناً این اتفاق خواهد افتد. تیم برای مالک جدید است و او همان‌طور که حواسش به کارخانه است،‌ به تیم هم اهمیت می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، شامگاه امروز تیم‌های استقلال خوزستان و پیکان تهران در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت خوزستانی‌ها این بازی را با یک گل به سود خود خاتمه دادند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.