لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عامل جنایت علی آباد کتول در شاهرود دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس شاهرود گفت: یکی از عوامل نزاع خونین علی آباد کتول از سوی ماموران در شاهرود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی  از شناسایی و دستگیری یکی ازعاملان نزاع خونین شهرستان علی آباد خبرداد و گفت:ماموران بخش اننظامی بسطام درحین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یکدستگاه خودرو مظنون که راننده با رویت ماموران قصد متواری شدن داشت.

 اشرفی از اقدام به موقع ماموران خبر داد وافزود: با هوشیاری تیم گشتی، فرد مورد نظر دستگیر و در بررسی‌های انجام شده مشخص شد وی یکی از عوامل اصلی مشارکت در قتل شهرستان علی آباد بوده که با اعزام نیرو‌های پلیس آگاهی شهرستان علی آباد متهم برای رسیدگی به پرونده اش تحویل آنها شد.

گفتنی است متهم به همراه همدستانش در نزاعی خونین پسر جوانی را با چاقو به قتل رسانده بودند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.