لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

طلسم درخشان مقابل استقلال شکست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمید درخشان بالاخره طعم شکست را مقابل استقلال چشید.

به گزارش ایسنا، دیدار استقلال و نفت تهران با برتری دو بر صفر آبی ها به پایان رسید.
- با آغاز نیمه دوم دیدار استقلال و نفت تهران، هواداران استقلال با شعارهایی، حسینی دروازه بان این تیم را چیلاورت خطاب کردند.
- بعد از گل دوم استقلال که جابر انصاری به ثمر رساند، این بازیکن به سمت مهدی رحمتی رفت و خوشحالی اش را با کاپیتان نیمکت نشین آبی ها تقسیم کرد.
- هواداران استقلال از دقیقه ۷۰ خواهان حضور مهدی قائدی در بازی شدند.
- روی نیمکت استقلال، مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حسن بیت سعید، علی قربانی، سجاد شهباززاده، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی، امید نورافکن و پادوانی حاضر بودند. روی نمکت تیم نفت هم سینا خادم پور، میلاد سوری، پوریا امینی، نادر هوشیار، شهاب عادلی، حامد آقایی، رضا حبیب زاده، مجتبی حقدوست و فرشاد هاشمی بودند.
- فرشید باقری هافبک استقلال به دلیل دریافت کارت زرد در این بازی، مصاف آبی های پایتخت و سیاه جامگان را از دست داد.
- تا پیش از این دیدار حمید درخشان به عنوان سرمربی، ۵ بار مقابل استقلال قرار گرفته بود و هیچگاه شکست نخورده بود و امروز اولین شکست درخشان مقابل استقلال در کسوت سرمربی بود.
- در دقیقه ۹۰ این دیدار امید ابراهیمی یک ضربه پنالتی به سود استقلال زد که این توپ به تیر دروازه برخورد کرد و داور اعتقادی به گل نداشت ولی تصاویر تلویزیونی به وضوح نشان می داد که توپ گل شده و داور اشتباه کرده است. این مسئله باعث شد فحاشی شدیدی علیه داور بازی شکل بگیرد.
- بعد از پایان بازی، بازیکنان استقلال با همراهی شفر به سمت هواداران رفتند و خوشحالی خود را با آنها تقسیم کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.