لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

صدرنشینی پیکان با پیروزی برابر تراکتورسازی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تيم فوتبال پيکان تهران با گل ديرهنگام امير روستايي و کسب ششمين برد پياپي موفق شد به صدرجدول ليگ برتر فوتبال ايران صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، در اين مسابقه ابتدا پيکان با گل به خودي عجيب فرزين گروسيان در دقيقه 15 به برتري رسيد اما تراکتوري ها با حملات نيمه دوم و ضربه نصرآزاداني(64) بازي را به تساوي کشاندند. اما اين پايان کار نبود و امير روستايي در دقيقه 90 گل برتري پيکان را به ثمر رساند تا شاگردان مجيد جلالي با شمين پيروزي پياپي به صدرجدول ليگ صعود کنند.
پيکان – تراکتورسازي / ساعت 15:45 – ورزشگاه قدس / تماشاگر: حدود 2000 نفر
وحيد کاظمي – آرمان اسعدي – فرزاد بهرامي – حسين زماني – ناظر: عليرضا کهوري
اخطار: محمدرضا مهدي زاده (78) از تراکتورسازي
پيکان:
پيام نيازمند، مهران موسوي(13 اميرحسين صادقي)، حجت حق‌وردي، مهدي شيري، آرمان قاسمي، اميرحسين کريمي، صادق باراني، بختيار رحماني (33 ابوالفضل ابراهيمي)، آرفنگ دافه (75 مهدي مومني)، مرتضي آقاخان و امير روستايي
سرمربي: مجيد جلالي
تراکتورسازي:
فرزين گروسيان، عارف آغاسي، محمدرضا مهدي زاده، محمد نادري، محمد ايران پوريان، امير اسدزاده، علي طاهران(92 رضا عبدي)، فاخر تهامي، امير نصر آزاداني، مهدي شريفي(78 محمدرضا آزادي) و فرزاد حاتمي
سرمربي: يحيي گل محمدي
شرح نيمه اول:
در 20 دقيقه ابتدايي اين ديدار بيشتر شاگردان مجيد جلالي صاحب توپ و ميدان بودند و تنها نکته قابل اشاره در اين دقايق مصدوميت مهران موسوي و ورود اميرحسين صادقي به جاي او‌ به زمين مسابقه بود، اما اشتباه عجيب گلر جوان تراکتورسازي باعث شد که شرايط در ادامه تغيير کند و هر دو تيم صاحب موقعيت هايي خوبي در ادامه براي گلزني شوند. در مجموع شاهد بازي خوب و‌سريعي از دو‌ تيم بوديم ولي شاگردان يحيي گل محمدي در نيمه اول با شکست به رختکن رفتند تا چشم به نيمه دوم و‌جبران نتيجه در آن داشته باشند.
شرح گل:
1-0 ( پيکان): فرزين گروسيان در شرايطي که قصد داشت پاس رو به عقب ايران پوريان را به وسط زمين بفرستد، به اشتباه توپ را وارد دروازه خودي کرد تا پيکاني ها با ناباوري جشن شادي برپا کنند.
1-1 ( تراکتورسازي): در دقيقه 65 ارسال محمد نادري از سمت چپ هجومي‌تيم تراکتورسازي با اشتباه ارمان قاسمي در جايگيري به امير نصرآزاداني رسيد و اين بازيکن هم پس از کنترل توپ با يک ضربه دقيق گل تساوي شاگردان گل محمدي را به ثمر رساند.
2-1 (پيکان): در دقيقه 90 ارسال مستقيم بازيکنان پيکان با اشتباه مدافعين و دروازه بان اين تيم و البته تيزهوشي اميرروستايي که با تکل به سمت توپ‌رفت به گل دوم‌بازي بدل شد.
بهترين بازيکن:
امير روستايي در طول بازي نمايش خوبي داشت و‌با گل دقيقه 90 پايه گذار ششمين پيروزي پياپي شاگردان جلالي شد. اما ابوالفضل ابراهيمي هم در ميانه ميدان و پس از ورود به جاي بختيار رحماني نمايش در خور تحسيني داشت.
لحظات حساس:
دقيقه 21: شوت مرتضي آقاخان از داخل محوطه جريمه به شکل خطرناکي راهي اوت شد.
دقيقه 25: تراکتورسازي از داخل محوطه مي توانست به گل تساوي برسد اما شوت فاخر تهامي با واکنش نيازمند به کرنر فرستاده شد.
دقيقه 36: تيم تراکتورسازي در دو حمله پياپي مي توانست به گل تساوي دست يابد. اولين موقعيت اين تيم پس از شوت اسدزاده و در يک رفت و برگشت در اختيار نيازمند قرار گرفت. دومين بسيار خطرناک تر بود و ضربه سر فاخر تهامي با اختلاف کمي روي ارسال خوب ايران پوريان از کنار دروازه عبور کرد.
دقيقه 38: ارسال ابوالفضل ابراهيمي از سمت راست خط دفاعي تراکتورسازي مي رفت تا با ضربه روستايي به گل دوم پيکان بدل شود ولي توپ با اختلاف کم و به شکل خطرناکي راهي اوت شد.
دقيقه 43: نفوذ بازيکنان تراکتورسازي از سمت راست خط دفاعي پيکان با ضربه بي دقت مهاجم تراکتور به تور کناري دروازه برخورد کرد .
دقيقه 47: شوت خطرناک مهدي شريفي از پشت محوطه جريمه با واکنش نيازمند به کرنر رفت.
دقيقه 55: ارسال اوت بلند توسط امير نصر ازاداني با ضربه سر فرزاد حاتمي به شکلي خطرناک راهي اوت شد.
دقيقه 62: پاس عمقي ابوالفضل ابراهيمي براي امير روستايي اين بازيکن را در موقعيت تک به تک قرار داد ولي واکنش گروسيان که جلو امده بود توپ را به کرنر فرستاد.
دقيقه 73: شوت فرزاد حاتمي به آرامي از کنار دروازه راهي اوت شد.
دقيقه 77: ضد حمله سريع تراکتورسازي با واکنش خوب صادقي به کرنر رفت. کرنر ارسالي ايرانپوريان مي توانست به گل دوم بدل شود ولي ضربه آقاسي با فاصله بسيار کمي راهي اوت شد.
دقيقه 79: ضربه ايستگاهي مرتضي آقاخان از پشت محوطه جريمه با فاصله از بالاي دروازه بيرون رفت.
دقيقه 84: ارسال خوب مهدي مومني از سمت راست هجومي پيکان با ضربه بسيار بد صادق باراني راه به جايي نبرد.
دقيقه 88: بهترين موقعيت گلزني اين ديدار با حرکت سرعتي فاخر تهامي‌براي تراکتورسازي به دست امد ولي ضربه اين بازيکن در موقعيت تک به تک‌ از بالاي دروازه راهي اوت شد.
اتفاق ويژه:
در شرايطي که تيم تراکتور در دقايق پاياني بازي توپ و ميدان را در اختيار گرفته بود از دست رفتن يک فرصت تک به تک عالي توسط فاخر تهامي و برگشت بازي روي دروازه پيکان و اشتباه مهدي زاده دفاع وسط تراکتور همه چيز اين مسابقه را تغيير داد تا صدرنشين ليگ نيز عوض شود. جالب اينکه درست مشابه اين اتفاق در ديدار تراکتور مقابل استقلال در ورزشگاه آزادي نيز رقم خورده بود.
حواشي:
*دقيقه 13 مهران موسوي به دليل مصدوميت جاي خود را به اميرحسين صادقي داد.
* مجيد جلالي هنوز بازي به دقيقه 35 نرسيده مجبور به انجام دو‌ تعويض اجباري شده است.
* حرکت محمد ايرانپوريان در محوطه جريمه و‌سرنگون شدن او اعتراض هواداران تراکتوري و اين بازيکن را در پي داشت ولي داور دستور به ادامه بازي داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.