لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

صادق ورمزیار: استقلال نیاز به همدلی دارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیشکسوت استقلال گفت: در این روزهایی که مشکلات از هر طرف استقلال را تنها نمی‌گذارد، وحدت و همدلی تنها عامل موفقیت این تیم خواهد بود.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار روز دوشنبه آبی‌پوشان برابر سیاه‌جامگان اظهار داشت: استقلال قبل از شروع تعطیلات، روند رو به رشدی داشته و باید این سیر صعودی ادامه‌دار باشد. آبی‌پوشان بعد از برد مقابل نفت به یک توفیق اجباری دست پیدا کرده و به تعطیلات ۲۱ روزه لیگ رفتند و این موقعیت بسیار مناسبی برای شفر و بازیکنان بود تا بتوانند هم شناخت خوبی از یکدیگر پیدا کرده و هم ضعف‌های خود را برطرف کنند.

وی درباره وضعیت سیاه‌جامگان گفت: این تیم قبل از شروع تعطیلات نتایج خوبی کسب نکرد، اگرچه بازی‌های خوبی انجام می‌داد و کادر فنی این تیم هم تلاش می‌کرد تا پیروز میدان باشد، اما در این امر موفق نبودند، با تغییر سرمربی، می‌خواهند شوک مثبتی به تیم وارد کرده، حالا پس از پایان تعطیلات و تمرینات خوب، استقلال را در خانه زمین‌گیر کرده و با کسب سه امتیاز، موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سؤال که با توجه به شناختی که شفر از استقلال پیدا کرده، اگر نتیجه خوبی نگیرد، او باید پاسخگو باشد یا خیر؟ افزود: سرمربی آبی‌پوشان هنوز هم به طور کامل نفرات خود را نشناخته و اگر قرار باشد آشنایی کاملی به تیمش پیدا کرده باشد، باید به او پنج ماه فرصت داد، دیدارهای تدارکاتی برایش آماده کرد تا بتواند شناخت کاملی از تیم پیدا کند؛ اما در هر صورت او دو ماه است که در ایران حضور دارد، تا حدودی بازیکنان را شناخته و مطمئناً می‌داند که چطور از آنها بازی بگیرد.

ورمزیار در خصوص صحبتهای حسن زمانی عضو هیأت مدیره استقلال علیه سرمربیان سابق این تیم گفت: همه کسانی که در استقلال بودند، برای این تیم زحمت کشیدند و نباید تمام آنها را زیر سؤال برد. با توجه به مشکلاتی که برای استقلال به وجود آمده بود، باید کمی هم به زمانی حق بدهیم، زیرا این روزها اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل تحت فشار هستند و این شکایت‌ها باعث شده استقلال حال و روز خوبی نداشته باشد؛ اگرچه با مساعدت وزیر ورزش و جوانان، تا حدودی این مشکلات برطرف شده، اما هنوز هم این اتفاقات به طور کامل برطرف نشده و فشار زیادی بر روی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره است. البته باید حرمت کسانی را که برای استقلال زحمت کشیده‌اند، حفظ کرد؛ زیرا آنها هم در شرایط سختی به استقلال آمدند، اما تلاش کردند تا این تیم به آرامش رسیده و دوران موفقی را داشته باشد.

پیشکسوت استقلال افزود: به عنوان مثال خود من هر چه دارم، از استقلال است و اگر مردم به من احترام می‌گذارند، اول به خاطر استقلال این کار را انجام می‌دهند؛ همچنین برای اینکه سال‌ها در این تیم بازی کردم و کاپیتان این تیم بودم.

ورمزیار در پایان خاطرنشان کرد: استقلال این روزها بیشتر از هر چیزی به حمایت و همدلی نیاز دارد و امیدوارم تمامی کسانی که در استقلال هستند و یا بوده‌اند، دست در دست یکدیگر برای موفقیت استقلال تلاش کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.