لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شیراز یکی از گزینه های میزبانی جام ملت های آسیا است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وزیر ورزش و جوانان گفت: اگربخواهیم میزبان جام ملت‌های آسیا در ایران باشیم به طور حتم یکی از شهرهای برگزاری این بازی‌ها شیراز و ورزشگاه بزرگ پارس است.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از سالن شش هزار نفری در حال احداث شیراز و ورزشگاه بزرگ پارس اظهار داشت: شیراز و استان فارس با داشتن جمعیت زیاد و به لحاظ ورزشی هم ظرفیت و استعداد زیادی در آن وجود دارد به همین دلیل علاوه بر ورزشگاه بزرگ پارس که افتتاح و نواقص آن هم برطرف شد، درصددیم با تلاش مدیران ورزش فارس یک بازی بین‌المللی فوتبال در این ورزشگاه برگزار کنیم.

وی با ابراز خرسندی از جایگاه و زیبایی ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس شیراز، گفت : شیراز در سال‌های گذشته حضور دو تیم مقتدر را در لیگ برتر داشت و چند سالی است که نماینده‌ای در لیگ برتر کشور ندارد که امیدواریم دو تیم خوب فجر شهید سپاسی و برق جدید شیراز حضورشان در لیگ برتر شاهد باشیم و هواداران با حضور در این ورزشگاه زیبا از آن بخوبی لذت ببرند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ورزشگاه شش هزارنفری شیراز نیز تا نیمه اول سال ۹۸ به بهره برداری می‌رسد، بیان کرد: در تمام استان‌ها ورزشگاه شش تا۱۵ هزار نفری را یا ساخته یا در حال اتمام پروژه‌ها هستیم ولی شیراز از این نظر عقب مانده بود که از سال ۹۴ با پیگیری‌های مدیر کل ورزش و جوانان ورزشگاه شش هزارنفری در بزرگراه حسینی الهاشمی به طور مجدد کلید ادامه ساخت آن زده شد و عملیات اجرایی آن شروع و در این راستا بیشترین تلاش را می‌کنیم تا با تامین بودجه آن در زمان اعلام شده پایان یابد.

سلطانی فر برآورد هزینه این ورزشگاه را حدود ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: هدف ما از ساخت این ورزشگاه‌ها این است که بازی‌های مهم و بین المللی را از تهران به شهرستانها منتقل کنیم زیرا هم برای جوانان آن شهر شادی و نشاط می‌آورد و هم برای مدیران اجرایی کسب تجربه می‌کند و استانهایی که سالن‌های بزرگتری دارند، میزبانی بازی‌های بیشتری را در اختیار می‌گیرند ، فارس هم نیاز به چنین ورزشگاهی دارد که بتوان بازیهای بین المللی را در سطوح مختلف ورزشی در آن برگزار کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.