لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شورای عالی اصلاح‌طلبان ظرفیت اتاق فکر برای جریان اصلاحات را ندارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان سعی دارند با توجه به شرایط خطیر کشور با حضور حتی اصولگرایان معتدل و اعتدالیون این جبهه را هر چه بیشتر فراگیر و گسترده تر کنند.

«عبدالله ناصری» فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرگزاری برنا درباره برخی انتقادات به عملکرد شورای عالی سیاست گذاری گفت: شورای عالی ائتلاف اصلاحات برای موضوع انتخابات پیش بینی و تعیین شده است. من هنوز این ظرفیت را در آن نمی بینم که بتواند به عنوان یک اتاق فکر جامع برای جبهه اصلاحات کار کند؛ البته حتما مخالف منحل آن هستم. کارگروهی تعیین شده و بررسی ها و تجدیدنظرهایی در ساختار آن صورت گرفته است که انشالله در دوره جدید برای سال 98 بر اساس ساختار جدید کار خود را دنبال خواهد کرد و حتما هم به حیات خود ادامه خواهد داد.

او درباره سخنان عارف در این باره که در سال 98 با اعتدالیون ائتلاف نمی کنیم، گفت: این نظر شخصی بود و در مورد آن خیلی بحث شد. نظری بود که خود آقای عارف هم ادامه نداد و دوستان اصلاح طلب هم اعلام کردند که این نظر شخصی است. اصلاح طلبان سعی دارند با توجه به شرایط خطیر کشور با حضور حتی اصولگرایان معتدل و اعتدالیون این جبهه را هر چه بیشتر فراگیر و گسترده تر کنند. این نگرانی در جامعه نباید القا شود که مجدد جریان رادیکال افراط گرایی که از سال 84 تا 92 در قوه مجریه بود و مجلات را در اختیار داشت، برای ملت تکرار نشود. راهکارش این است که فضا را فراگیر و بزرگتر کنیم بنابراین حتما ائتلاف با حفظ هویت اصلاح طلبی خواهیم بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.