لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شورای شهر ساری کرایه های تاکسی‌ را تا 15 درصد افزایش داد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری گفت: نرخ کرایه تاکسی‌های مرکز مازندران پس ز ماه‌ها چشم‌انتظاری افزایش یافت.

حمیدرضا فضل‌الله‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهرستان ساری نرخ کرایه تاکسی‌های مرکز استان به از چند ماه تأخیر و چشم انتظاری افزایش یافت.

وی به افزایش 12 تا 15 درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهرستان ساری اشاره کرد و افزود: این مصوبه برای تمامی تاکسی‌های داخل شهر اعمال می‌شود و عدم رعایت آن تخلف محسوب می‌شود.

مدیرعامل  سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری با بیان اینکه در حال حاضر 3 هزار و 8 تاکسی و ون در این شهرستان فعال است، اضافه کرد: این تعداد ناوگان پاسخگوی نیاز شهروندان است.

فضل‌الله‌نژاد درباره نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرداری ساری، تصریح کرد: 462 تاکسی جدید به ناوگان تاکسیرانی ساری افزوده شده و این شهرستان رتبه نخست را در تعویض خودروهای فرسوده دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره بحث سرویس مدارس، اظهار کرد: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون 530 کارت و برچسب سرویس مدارس صادر شده در حالی‌که این آمار در 9 ماهه سال گذشته 560 مورد بوده است.

مدیرعامل  سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری در پایان گفت: امیدواریم تعداد کارت و برچسب سرویس مدارس به مرز 800 خودرو برسد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.