لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شهرآورد مادرید بدون برنده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار تیم های اتلتیکو و رئال مادرید در قالب شهرآورد معتبر شهر مادرید برنده نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

laligaبه گزارش ایرنا؛ شاگردان دیگو سیمئونه بامداد یکشنبه در حساس ترین دیدار هفته دوازدهم رقابت های لالیگای اسپانیا که در ورزشگاه وندا متروپولیتانو برگزار شد، میزبان شاگردان زین الدین زیدان در تیم رئال مادرید بودند و به نتیجه ای بهتر از کسب تساوی بدون گل مقابل کهکشانی ها دست نیافتند.
این دو تیم درحالی بامداد یکشنبه مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که تیم بارسلونا صدر نشین فعلی این رقابت ها شنبه شب کار آسانی برابر تیم لگانس داشت و این تیم را در یک بازی یک طرفه با نتیجه 3 بر هیچ شکست داد.
با توجه به نتیجه این دیدار و بازی بارسلونا با لگانس، فاصله این دو تیم از صدر جدول به 10 امتیاز رسید و این دو از صدر جدول دورتر از گذشته شده و فرصت نزدیک تر شدن به صدر جدول را از دست دادند.
هرچند تیم بارسلونا درهفته سیزدهم میزبان تیم والنسیا نزدیک ترین تعقیب کننده این تیم درصدر جدول رده بندی این مسابقات است و تیم رئال مادرید با مالاگا و اتلتیکو با لوانته دیدار می کند و این دو تیم یک بار دیگر می توانند این فاصله را در صدر جدول به حداقل برسانند.
ترکیب اتلتیکو:
اوبلاک، ساویچ، گودین، خوان فران، لوکاس، گابی، توماس، سائول، کوکه، گریزمان و کوره آ.
ترکیب رئال مادرید:
کاسیا، کارواخال، سرخیو راموس، واران، رونالدو، کروس، بنزما، مودریچ، مارسلو، کاسمیرو و ایسکو.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.