لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شهرآورد رم با شکست لاتزیو خاتمه یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جدال تماشایی تیم های پایتخت ایتالیا ملقب به جنگ گرگ ها و عقاب ها با برتری گرگ ها تمام شد.

seriaبه گزارش ایرنا؛ تیم آ.اس.رم ملقب به گرگ ها در یکی از حساس ترین شهرآوردهای جهان امشب و در چارجوب رقابت های هفته سیزدهم این لیگ، مقابل تیم لاتزیو یا همان عقاب ها قرار گرفت و این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.
برای تیم آ.اس.رم دیگو پروتی در دقیقه 48 از روی نقطه پنالتی و رادیجا ناینگولان هافبک بلژیکی این تیم در دقیقه 53 گلزنی کردند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را به حساب تیمشان گذاشتند.
تنها گل تیم لاتزیو را ایموبیله در دقیقه 73 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند اما با این گل مانع از شکست تیمش در این دیدار حساس نشد.
تیم آ.اس.رم با کسب هر سه امتیاز این دیدار 31 امتیازی شد و به صورت موقت به رده سوم جدول این رقابت ها صعود کرد.
تیم لاتزیو نیز با 28 امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.
این بازی از هفته سیزدهم رقابت های سری آ برگزار شد و در ادامه و در دیگر دیدار حساس امشب تیم آ.ث.میلان با ناپولی صدرنشین دیدار خواهد کرد.
تیم یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها فرداشب با تیم سامپدوریا مصاف خواهد کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.