لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شناسایی ۱۵۴ تغییر کاربری غیرمجاز اراضی در آمل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر جهاد کشاورزی آمل از شناسایی ۱۵۴ مورد تغییر کاربری اراضی و باغی این شهرستان در شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سیدحسین اسلامی گفت: یک ماهه اخیر با تلاش کارشناسان امور اراضی و مراکز ۸ گانه جهاد کشاورزی شهرستان آمل و همکاری سامانه ۱۳۱، تعداد ۱۵۴ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان شناسایی شد.

وی ادامه داد: ۱۲ مورد از این گزارش‌ها مربوط به حوزه مرکز جهاد کشاورزی رئیس آباد، ۳ مورد سورک، ۲۰ مورد دشت سر، ۱۸ مورد اسکومحله، ۷۳ مورد مرانده، ۳ مورد رودبار و ۲۵ مورد مربوط به حوزه مرکز جهادکشاورزی گزنک این شهرستان بود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل با اشاره به انجام فعالیت‌های ترویجی برای جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی مانند نصب انواع بنر تبلیغاتی و توزیع ۳۰۰ برگ اطلاعیه ترویجی، افزود: این مدیریت آمادگی دریافت گزارش‌های مردمی در حوزه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی، جلوگیری از تفکیک و خردشدن زمین‌های کشاورزی و استفاده غیرمجاز از اراضی واگذاری شده، اراضی بلاکشت و رها شده و سایر موارد برای حفاظت از بستر تولید را دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.