لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شفر: نیمه دوم برخی بازیکنان بازی را شوخی گرفته بودند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نیمه دوم برخی بازیکنان بازی را شوخی گرفته بودند.

به گزارش خبرگزاری آنا، وینفرد شفر پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل نساجی مازندران در جام حذفی اظهار داشت: «نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و کارهای تمرین کرده را انجام دادیم و پرس خوبی در نیمه اول انجام دادیم و سه شانس خوب گلزنی داشتیم. در بین نیمه هم صحبت کردیم با بازیکنان و در نیمه دوم برخی بازیکنان بازی را شوخی گرفته بودند و برخی پاس‌های اشتباه می‌دادند. به آنها گفته بودم که باید مراقب تیم پایین تر در جام حذفی باشیم و از برد خوشحالم و از تماشاگران خودمان تشکر می‌کنم و همین طور تماشاگران نساجی که به ورزشگاه آمده بودند و برای پاشازاده هم آرزوی موفقیت می‌کنم.»
وی در مورد دربی پایتخت گفت: «خوشحالم که بازی دربی را پیش رو داریم، شتنیده‌ام که این دربی قاره آسیاست. می‌دانم قرمزپوشان هم تیم خوبی هستند وبازی این تیم مقابل الهلال را دیدم، احساس خیلی خوبی دارم و امیدوارم عملکرد خوبی برای هواداران در این بازی داشته باشیم.»
شفر در مورد اینکه چند درصد از ترکیب امروز در دربی حضور دارند،‌عنوان کرد:‌«ممکن است 3 ـ‌ 4 بازیکن تیم را تغییر بدهم.»
سرمربی استقلال در مورد مهدی قائدی‌فر گفت: «او پسر خوبی است اما خوب بودن برا ی حرفه‌ای بودن کافی نیست و این اولین بار هم نیست که چنین اتفاقی می‌افتد. بازیکنان گاهی بعد از اینکه تعلیق می‌شوند بازگشت بهتری دارند.در کارلسروهه آلمان هم این اتفاق افتاد و بازیکن را بعد از تعلیق توانست بازگشت خوبی داشته باشد.من قائدی را دوست دارم و او می‌تواند برگردد و تمرکزش را بر روی فوتبال بگذارد.»
شفر در مورد مترجم آلمانی‌اش گفت: «همسر او باردار است و امیدوارم که فارسی را هم بهتر و بیشتر یاد بگیرد.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.